Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...
Księga Gości
[ dodaj wpis ]Autor wpisu: zdjęciak     Data wpisu: 2008.03.19     Treść:


Pytanie do admina strony!! Po co wrzucać dużo zdjęć na których kompletnie nic nie widaćLepiej kilka większych na których wszystko jest widoczne!! O to proszą rodzice!!Autor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.03.19     Treść:


Chodzi o to, że w innych przedszkolach czy żłobkach po każdej większej imprezie każde dziecko dostaje płytkę ze zdjęciami!! A ile kosztuje płytka Złotówkę!! Tylko jest kwestia poświęcenia kilkudziesięciu minut na powrzucanie tych fotek na płytki. Dla wszystkich. Mogę nawet zapłacić za płytkę 5 zł!! Ale nie 4zł za jedno zdjęcie!!! Co nie Takie to proste!! Proszę to przemyśleć!Autor wpisu: Monika Sz.     Data wpisu: 2008.03.13     Treść:


Jaka ciekawa strona! Jak ja chodziłam do przedszkola 5 lat temu, to nie było jeszcze tylu rozrywek, języka esperanto, tych wszystkich kół zainteresowań.... Pozdrawiam, stara uczennicaAutor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.03.13     Treść:


Kilka słów wyjaśnienia. Strona jest utrzymywana na komercyjnym serwerze (może nie najdroższym, ale jednak płatnym). Za przekroczony transfer albo się płaci, albo strona jest blokowana. A transfer to ilość kilobajtów jaka jest wysyłana z serwera i do serwera. Im wieksze zdjęcia tym wiekszy transfer. Na serwerze jest określona ilość miejsca, za dodatkowe miejsce się płaci, im wieksze zdjęcia tym mniej miejsca na nie. Konto nie jest wykupinone przez i dla przedszkola, jest to moje prywatne konto i użyczyłem część jego zasobów dla przedszkola. I może na koniec odniosę się do chęci zbicia przeze mnie pieniędzy na zdjęciach dzieci: - za miejsce na serwerze - za jej pozycjonowanie w Google (a sama strona się w wynikach wyszukiwarki tam nie znalazła) - za opiekę nad stroną - za jej modernizację - za jej aktualizację (między innymi ktronika) nikt mi nic nie płaci. PozdrawiamAutor wpisu: mama dziecka     Data wpisu: 2008.03.11     Treść:


Niepotrzebnie "rozpętałam tę burzę". Miałam tylko nadzieję, że dzieci na zdjęciach będą bardziej wyraźne, tylko tyle. A do opieki... tutaj się oczywiście zgadzam z tatą. Tak, opieka jest najważniejsza!!! I w tym przedszkolujest bardzo dobra.Autor wpisu: TATA CZTEROLATKA     Data wpisu: 2008.03.11     Treść:


Moim zdaniem zdjęcia są dobrej jakości. Że są o mniejszym formacie - to dzięki temu zmieści się ich więcej. Odnoście jakości - to przecież nie robi je fotograf, a Panie i nie mają profesjonalnego aparatu podobnie jak większość rodziców. Najważniejsze że dzieci mają wspaniałą opiekę. PozdrawiamAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.03.11     Treść:


Nie odbieram tego w ten sposób. Myślę, iż wstawiane są zdjęcia przez osobę, która poprostu nie ma dużego doświadczenia w pracy ze stroną internetową. A przedszkola poprostu nie stać na korzystanie z usług jakiejś profesjonalnej firmy.Nie sądzę, by powodem była chęć czyjegoś zarobku. Pozdrawiam.Autor wpisu: tata dziecka     Data wpisu: 2008.03.11     Treść:


Do mamy dziecka. Te zdjęcia w internecie są specjalnie kiepskiej jakości po to, żeby płacić za nie po kupę kasy!! Jakoś na stronach innych przedszkoli czy żłobków są normalne zdjęcia do obejrzenia. A tutaj ktoś na tym zarabia. Szkoda!!Autor wpisu: rodzic     Data wpisu: 2008.02.25     Treść:


Pani Aniu, Dużo zdrówka! Proszę już wracać do dzieci. Strasznie tęsknią za panią!!!!Autor wpisu: mama dziecka     Data wpisu: 2008.02.25     Treść:


Fajnie,że są zdjęcia z uroczystości -tylko tak niewiele na nich widać!!! Moze poprosić jakiegoś rodzica, który umie wstawiać zdjęcia, by zrobił to tak, by dzieci na nich były bardziej widoczne, a fotki przez to, bardziej atrakcyjne dla samego dziecka i dla rodzica. A czy będą zdjęcia z balu karnawałowegoAutor wpisu: mama Emilki     Data wpisu: 2008.02.22     Treść:


Gratuluje nagrody w konkursie na "Placówkę opieki nad dzieckiem przyjazną rodzinie#8221Autor wpisu: przedszkolak 1991-93     Data wpisu: 2008.01.24     Treść:


z ciekawosci kiedy mozna odwiedzic przedszkolebardziej nauczycieli uff tyle lat minelo pozdrawiamBartek S.


strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku