Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...
Księga Gości
[ dodaj wpis ]Autor wpisu: mama synka     Data wpisu: 2008.12.19     Treść:


Pani Anii Pani Małgosiu, dzięki nie tylko za super pracę z dziećmi ale też z rodzicami!!!Dogodzić nam wszystkim to naprawdę MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!! A jasełka były super, a dekoracja!!!!! Gratulacje!!!!!Autor wpisu: zadowolona mama     Data wpisu: 2008.12.17     Treść:


Dziekuję Pani Dyrektor i Paniom za przygotowanie wspaniałych Jasełek. Jestem pod ogromnym wrażeniem.Autor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.11.14     Treść:


Tyle się działo ostatnio w przedszkolu.... ale gdzie są zdjęciaAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.11.06     Treść:


Najlepiej zapytać dyrekcję albo nauczycielki w grupie. Ale sama też jestem ciekawa kiedy to będzieAutor wpisu: mamusia     Data wpisu: 2008.11.05     Treść:


Witam i pozdrawiam . Może ktoś się orientuje kiedy odbędzie się pasowanie na przedszkolakaAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.10.14     Treść:


Dziękuję bardzo adminowi za odpowiedź. Cieszę się że technicznie dałoby się to zrobić. Szkoda tylko, że nie ma odzewu w tej sprawie ze strony innych rodziców. Mam nadzieję, że oprócz mnie są rodzice którym pomysł się spodobał.Autor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.10.01     Treść:


technicznie nie ma problemu, z czasem jest gorzej, no i najważniejsza rzecz, wpisy by nie były anonimowe Jeżeli będzie taka potrzeba będziemy myslećAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.10.01     Treść:


Witam wszystkich. Przeglądam stronę przedszkola i nasunęła mi się myśl w związku z wpisami w księdze gości- dobrym rozwiązaniem byłoby założenie forum dla rodziców. Wówczas każdy mógłby się wypowiedzieć, wymienić różne informacje z innymi rodzicami. Ciekawa jestem co Państwo i admin myślicie na ten temat.Autor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.09.29     Treść:


Pozdrawiam administratora strony, świetna stronka i robota, współczuję jedynie, że musi Pan czytać te brednie. Życzę cierpliwości, gratulacje.Autor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.09.16     Treść:


Szanowni Państwo, Księga Gości jest dla Gości, a nie dla rodziców, którzy korzystają z anonimowości internetu. Jeżeli jest coś, co nie daje Wam spokoju to proszę to załatwiać na miejscu, a nie tuAutor wpisu: Rodzic nr.2     Data wpisu: 2008.09.16     Treść:


O tak. Najlepiej szukać przyczyny w dzieciach bo przecież dzieci w starciu z dorosłym i tak sa na przegranej pozycji.Autor wpisu: mama 4,5 latka     Data wpisu: 2008.09.16     Treść:


Jeśli u pani dziecka występuje taki problem z rytmiką, to zastanawiam się, czy rozmawiała pani z panią od rytmiki na ten temat i próbowała rozwiązać ten problem bezpośrednio u tej pani Według mnie trzeba znaleźć przyczynę a nie od razu zmieniać panią. A jeśli chodzi o wpisy, to są tylko negatywne, bo polacy są takim narodem, ze jak jest ok, to nic nie mówia, dopiero jak jest problem, to oczywiscie


strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku