Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...
Księga Gości
[ dodaj wpis ]Autor wpisu: Krzyś Michnicz     Data wpisu: 2008.09.01     Treść:


Autor wpisu: Krzyś Michnicz     Data wpisu: 2008.09.01     Treść:


Chodziłem do tego przedszkola ,miłe panie .Fajnie tam było .teraz tam chodzi mój brat . Pozdrowienia.Krzyś Michnicz.Autor wpisu: Andzia :D     Data wpisu: 2008.08.27     Treść:


chodzilam do tego przedszkola jak bylam dzieckiem a teraz chodze tam po swojego mlddszego brata. W przedszkolu nastapily duze zmiany, ale na szczescie nie zmienily sie panieAutor wpisu: Marysia Gdańska     Data wpisu: 2008.08.25     Treść:


Chodziłam do tego przedszkola razem z moją siostrą Madzią.Teraz chodzę do przedszkola w Biłgoraju bo tutaj mieszkamy ale i tak Białystok wspominam najmilej. Chciałam pozdrowić Panią Irenkę, która pracowała w kuchni, p. Anię Warżagolis i p. Dyrektor która mnie przyjęła do tego przedszkola jako małego dwulatka. Pozdrawiam Marysia i Madzia z rodzicami.Autor wpisu: ZADOWOLONY TATA     Data wpisu: 2008.07.09     Treść:


Do tego przedszkola uczęszcza już drugie moje dziecko. Cieszę się z podjętej decyzji bo dziecko ma dobrą opiekę i chodzi do niego chętnie. Miałem i mam dobry kontakt z Paniami. Anonimowo można krytykować wszystko i wszystkich. Myślę, że my rodzice też nie jesteśmy bez skazyAutor wpisu: Gość     Data wpisu: 2008.06.26     Treść:


Właśnie przejrzałam ,,Kronikę Przedszkolaka" i jestem pod wrażeniem. Jak wiele ciekawych rzeczy dzieje się w przedszkolu. Gratulacje Paniom, które pracują z tymi dziećmiŻyczę udanych wakacjiAutor wpisu: Mama ,,Mądrej Sówki"     Data wpisu: 2008.06.17     Treść:


Aż zal się rozstawać. Kochane Panie byłyście....THE BEST!!!!!Autor wpisu: mama Tygryska     Data wpisu: 2008.06.05     Treść:


Dołączam do większości - świetna zabawa Podziękowania dla Pani AniAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.06.01     Treść:


Ja również w piątek bawiłam się ze swoim synkiem. I ja również bawiłam się świetnie!!!! Ja myślę, iż nigdy za dużo kontaktu i zabawy z własnym dzieckiem. A czas szybko płynie i kiedyś będę tęsknić do tych chwil. Dlatego z radością biorę udział w tego typu zajęciach. Dzięki Pani Aniu za zorganizowanie tego czasu!!!! Dzięki!!!!Autor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.06.01     Treść:


Zgadzam się. W piątek uczestniczyłam w zajęciach ruchowych z dzieckiem. Zajęcia sprawiły mi ogromną radość patrząc jak zadowolone i szczęśliwe jest moje dziecko.A i ja bawiłam się świetnie. Dziękuję że są organizowane takie zajęciaAutor wpisu: mama     Data wpisu: 2008.05.31     Treść:


Któraś z mam ma przesyt zajęć z dzieckiem To może powinna przeanalizować swoje priorytety i zastanowić się, co jest dla jej dziecka najważniejsze szczególnie w tym okresie rozwoju. Chyba nikt nie zmusza tej pani do zajęć z dzieckiemAutor wpisu: Mama     Data wpisu: 2008.05.29     Treść:


Czy to nie przesyttych wspólnych zajęć z rodzicami Czasami jest tego aż nadto.


strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku