Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...
Księga Gości
[ dodaj wpis ]Autor wpisu: Mama z grupy IV     Data wpisu: 2008.05.27     Treść:


Zajęcia ruchowe były super!!!!! Razem z dzieckiem bawiłam się wspaniale. Pozdrawiam :Autor wpisu: Paulina Chilkiewicz     Data wpisu: 2008.05.19     Treść:


Dzieńdobry pani dyrektor uczyla mnie kiedyś pozdrawiamAutor wpisu: Gość     Data wpisu: 2008.04.28     Treść:


Strona bardzo mi sie podoba. Przedszkole ma szeroka oferte zajec dodatkowych - SUPER. pozdrawiamAutor wpisu: Stara Uczennica     Data wpisu: 2008.04.21     Treść:


Jak tu się dużo zmieniło! Teraz, jak przeglądam tą sronę przywołuję wiele wspomnień. Kiedyś nie było tak dobrze... Oczywiście było super, ale te koła zainteresowań i inne ciekawe rzeczy. Zgadzam się z koleżanką gdzieś na dole chodziłam z nią kiedyś do grupy, teraz do klasy Wiele się tu zmieniło. Pozdrawiam moje dawne wychowawczynie i gorąco pozdrawiamAutor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.03.25     Treść:


Ok., koniec. Każdy następny wpis dotyczący zdjęć będzie kasowany. Jest to sprawa organizacyjna, a nie jakiś problem. Pisaniem tutaj nic się nie załatwi. Proszę załatwiać to wewnątrz grup lub zorganizować zebranie dla wszystkich. To co jest pewne to to, że zdjęcia same się nie będą robić, jak będzie to robił fotograf to będzie to kosztowało tyle po ile będzie to sprzedawał.Autor wpisu: rodzic     Data wpisu: 2008.03.25     Treść:


Jest za drogo Proszę wziąć aparat, obsłużyć imprezę i sprzedawać taniej, albo rozdawać za free, na pewno się opłaci. Przecież to nie ktoś zbija kokosy, tylko fotograf, który obsłużył imprezę.Autor wpisu: ktoś     Data wpisu: 2008.03.24     Treść:


Nie chodzi o to czy stać czy nie stać. Poprostu jest bardzo drogo. Ktoś trzepie kasę. A pamiątki nie mamy. Szkoda.Autor wpisu: matka     Data wpisu: 2008.03.20     Treść:


Skoro ktoś jest na tyle zorientowany że w innych przedszkolach jest ,,lepiej" to nie widzę problemu - można się przenieść. A jeśli chodzi o cenę zdjęć, to z całą pewnością nie zależy to od kadry ani p. Dyrektor. To fotografowie mają takie stawki. No i jeśli kogoś nie stać zapłacić 4zł żeby mieć na pamiątkę - TO NIE!!! Nikt nie jest do tego zmuszony. TO WOLNA WOLA.Autor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.03.20     Treść:


Pamiątkę każdy by chciał mieć, zgadzam się i rozumiem to, tylko dlaczego nie ma chętnych by przyjść, zrobić zdjęcie, przygotować płytki i udostępnić je innym Ja znajduje czas by zajmować się tą stroną, więcej czasu niestety nie mam...Autor wpisu: dziecko     Data wpisu: 2008.03.20     Treść:


Obowiązku kupowania zdjęć nie ma, ale pamiątkę każdy by chciał mieć.A tak jest się tego pozbawionym. Jakoś w innych przedszkolach nie ma takiego problemu i rodzice dostają płytki ze zdjęciami. Albo zrobić tylko kilka płytek przechodnich, każdy by sobie do domu pożyczył i przegrał. Nawet za drobną opłatą. Ale nie 4 zł za zdjęcie. Rozbój w biały dzień.Autor wpisu: mama dziecka     Data wpisu: 2008.03.20     Treść:


Proszę zakończmy ten temat. Zadałam tylko pytanie a wyszła burza. Myślę, że można to załatwić wewnątrz grupy. Nie można wszystkiego zlecać kadrze przedszkola. Jeśli ktoś ma nadal z tym problem, to może sam się tym zajmie. I jeszcze coś. Z tego co wiem, to nie jest obowiązek kupowanie tych zdjęć za 4 zł, więc po co są takie komentarze. Miłych świąt i wszystkiego co najlepsze!!!Autor wpisu: admin strony     Data wpisu: 2008.03.19     Treść:


Wrzucam tyle zdjęć ile mi jest przekazanych, dlaczego są takie, a nie inne napisałem poprzednio i nie będę jeszcze raz tego samego pisał, temat wielkości zdjęć na stronie uważam za zakończony. Nie umiem odpowiedzieć, dlaczego nie otrzymują Państwo zdjęć z imprezy skopiowanych na CD, ja takich kopii nie posiadam. Nie rozumiem też problemu, jest to kwestia czysto organizacyjna. Jest impreza, jest osoba-y, która robi zdjęcia (nie istotne, czy to jest Pani-e z kadry przedszkola czy rodzic-e), gdzie jest problem? Zdjęcia na pewno same się nie zgraja i nie zostaną wysłane pocztą, wystarczy jakoś się zorganizować. Co do 'kilkudziesięciu' minut, jakie potrzeba na zgranie zdjęć na płytki dla wszystkich, to załóżmy, że zgranie jednej płytki zajmuje 5 minut, mamy około 136 dzieci, zgranie całości daje nam 680 minut, co daje nam ponad 11 godzin pracy nonstop. Tak, to takie proste...


strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku