Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...
Księga Gości
[ dodaj wpis ]Autor wpisu: mama     Data wpisu: 2009.03.15     Treść:


O to trzeba zapytać panią dyrektor.Autor wpisu: gość     Data wpisu: 2009.03.14     Treść:


Chciałam zapytać czy ktoś może wie, które sympatyczne Panie będą miały od września najmlodszą grupkę dzieciAutor wpisu: Mamma     Data wpisu: 2009.03.14     Treść:


Prosze Państwa, wszelkie uwagi na temat funkcjonowania przedszkola proponuje zgłaszać Pani Dyrektor lub rodzicom wybranym przez nas do Rady Rodziców. Prosze zwrócic uwage, że to jest KSIĘGA GOŚCI, a nie FORUM DYSKUSYJNE.Autor wpisu: mama 5 latka     Data wpisu: 2009.03.14     Treść:


A parówka czy parówka jest mleczna Nie slyszałam o takiej, ale chętnie poznam ten rodzaj wędliny!!!!Autor wpisu: mama 5 latka     Data wpisu: 2009.03.13     Treść:


Zastanawiam się gdzie była mama 6 latki do tej poryCzy przez te wszystkie lata dieta była przestrzegana, a dopiero teraz nie Mój syn był bezmleczny i nie zauważyłam by dostawał czegoś niestosownego. A składanie winy na panie to jest lekka przesada!!!! Radzę z paniami porozmawiać i wyjasnić problemy a nie żalić się na forum. Nauczymy się w końcu rozmawiać ze sobą!!!Autor wpisu: rodzic     Data wpisu: 2009.03.12     Treść:


Sądzę iż Panie nauczycielki - NIE GOTUJĄ I NIE PODAJĄ POSIŁKÓW droga mamo 6 - latki !!! NIE MAJĄ TEŻ ŻADNEGO WPŁYWU NA ICH ZAPLANOWANIE I PRZYGOTOWANIE!!! Więc nie rozumiem o jakim niedoinformowani Pani tu pisze. I jeżeli ma Pani coś do powiedzenia w tak waznej sprawie, to może lepiej załatwić to osobiście niż ,,wylewać" na łamach stronki swoje żale. Proszę byc poważną!!!Autor wpisu: Mama 6latki     Data wpisu: 2009.03.11     Treść:


Niepokoi mnie pewna sprawa ,jeżeli chodzi o uczulenia. Są przecież określone formularze, które rodzic wypełnia zapisując dziecko do przedszkola. W pewnym sensie przedszkole jest obdarzone zaufaniem rodzica, Jeżeli moje dziecko jest bezmleczne, to nie chcę, aby spożywało rzeczytakie, jak kefir, chleb tostowy, maślane bułeczki, ciastka, ciasteczka, czekolada, batoniki, parówki, niektóre makarony, płatki i całe mnóstwo innych produktów. Jeżeli jest uczulone na kakao także nie powinno spożywać produktów je zawierających. Moim zdaniem nie jest to wina Pań Przedszkolanek, prowadzących poszczególne grupy, ale po prostu niedoinformowania. Przecież takie #8222zaniedbania#8221 prowadzą do naprawdę poważnych powikłań, o których, podejrzewam, Panie nie wiedzą. Pozdrawiam.Autor wpisu: mama 5 latka     Data wpisu: 2009.02.04     Treść:


Pani Aniu, Pani Małgosiu! Dzień babci był super! Dziękuję za przygotowanie tak super programu!!! Nasze dzieci mają szczęście, że mają TAKIE ŚWIETNE PANIE!!! DZIĘKI WIELKIE!!!Autor wpisu: admin     Data wpisu: 2009.01.22     Treść:


Z dniem dzisiejszym strona zmienia adres na http:www.p52.wpigulce.plAutor wpisu: mama prawie 5 latka     Data wpisu: 2009.01.15     Treść:


Nie rozumiem złośliwości mamy 3 latka. Przecież dzieci były zadowolone i to bardzo więc o co chodziAutor wpisu: matka 3-latka     Data wpisu: 2009.01.14     Treść:


,,gratuluje pomysłowości" i następnym razem radzę sie zastnowić nad pomysłem organizowania zabawy choinkowej!!!Autor wpisu: mama chłopca     Data wpisu: 2009.01.09     Treść:


Świetna dekoracja Pani Aniu. Na zdjęciach widać cały profesjonalizm!!!


strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku