Polecamy:
Szkolenia z perswazji:
sztuka perswazji
Szkoła angielskiego:
egzaminy gimnazjalne korepetycje
Strony www:
Projektowanie stron www
Zapraszamy do odciśnięcia swojego śladu w naszej Ksiedze Gości...


powrót

Realizacja Projektu - W Krainie Przygody I Magii

Dzieci z grupy V w roku szkolnym 2008/2009 brały udział w PROJEKCIE zorganizowanym przez Książnicę Podlaską "W krainie przygody i magii".

Celami projektu było wsparcie i promocja twórczości artystycznej dzieci z miasta Białegostoku oraz inspirowanie samodzielnej twórczości najmłodszych.

I etapem projektu były zajęcia przeprowadzane na terenie biblioteki przez p. E. Janikowską nauczyciela i autora bajek dla dzieci. Były to ciekawe zajęcia łączące elementy różnych dziedzin twórczości ( muzyka, plastyka, żywego słowa).

II etapem było przygotowanie przez wszystkich uczestników inscenizacji. Dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały słowika w utworze J. Tuwima oraz opowieść muzyczną "Wiosna w lesie".

III etap prezentacja tych inscenizacji na terenie biblioteki dla innych dzieci uczestników projektu.

IV etap to wystawa fotografii dokumentującej przebieg projektu na terenie biblioteki i przedszkola. Właśnie w czerwcu można obejrzeć te fotografie w naszym przedszkolu.

V etap projektu to uroczyste spotkanie w bibliotece gdzie placówki przedszkolne otrzymują egzemplarze publikacji ilustrujące przebieg projektu.

Dnia 27 maja 2009 r. zaprezentowaliśmy swoje inscenizacje dzieciom z Przedszkola Samorządowego nr 25 i obejrzeliśmy ich przedstawienie . Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem oraz wręczeniem zestawów książek dla przedszkoli.

Gości on-line: 1 Odwiedziło nas: ctctctctctct gości
Copyright © 2006-2011 Archiwalna strona PS nr 52 Kubusia Puchatka w Białymstoku